Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Global World İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak gıda ve gıda dışı pek çok üründe dünya standartlarına uygun olarak kendi fabrikalarımızda üretim yapmaktayız. Kaliteli ürünler, müşteri odaklı bir tutum ve kurumsal değerlerimizin bir araya gelmesi ile birlikte sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Bu süreçlere ek olarak dilediğiniz ürünü ya da hizmeti satın aldıktan sonra şirket olarak, markalarımızın dış ve iç piyasalarda güvenle pazarlanabilmesini de sağlıyoruz.


Kurumsal imajımız doğrultusunda sunduğumuz kapsamlı hizmetlerin her biri kalite standartlarına uygun bir yapıya sahiptir. Yurt dışı ve yurt içi piyasalarda, tercih ettiğiniz tüm ürün ve hizmetleri profesyonel olarak hedef lokasyonlara gönderebilirsiniz. Mevcut ürün ve hizmetlerimizin taşımacılığını da firma olarak üstlenmekteyiz. Bu sayede güvenli bir süreç yönetimi de elde etmiş olursunuz. 
Mevcut ayrıcalıklarımıza ek olarak depolama kategorisinde depo raf kiralama ve lojistik desteği de sunmaktayız. Siz de ihtiyacınız olan tüm hizmetlerden yararlanmak için iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.